Jesteśmy Certyfikowanymi Konsultantkami ds. Snu Dzieci. Od 2015 roku poprzez indywidualne porady pomagamy Rodzicom dzieci od zera do 6 latu rozwiązać problemy ze snem, z którymi borykają się ich Maluchy. Same jesteśmy mamami i wiemy jak wiele wysiłku trzeba włożyć, aby nauczyć nasze pociechy dobrze i zdrowo spać. Za nami wiele nieprzespanych nocy, krótkich drzemek i walk z wieczornym zasypianiem.

Dotychczas współpracowałyśmy indywidualnie z ponad 5000 rodzin z niemal 30 krajów na świecie, a kolejnym kilku tysiącom doradzałyśmy w ramach warsztatów grupowych! Od lat posiadamy akredytację aż dwóch renomowanych międzynarodowych stowarzyszeń konsultantów snu – International Association of Child Sleep Consultants oraz Association of Professional Sleep Consultants.
Dzisiaj, bogatsze w wiedzę i doświadczenie, chcemy Wam pomóc przejść przez trudy nauki zasypiania Maluchów krok po kroku, żebyście Wy również mogli wypocząć i mieć więcej energii na Rodzinne szaleństwa!

Ponieważ chcemy holistycznie podchodzić do reagowania na Wasze potrzeby, w Naszym zespole znajduję się też dietetyczka. Dominika dba nie tylko o to, aby głód nie był zmartwieniem Waszych dzieci, ale także pomaga nam i układa plany żywieniowe, jadłospisy i najlepsze przepisy na świecie dla Waszych pociech.

Gosia Makowska

Ma dwóch synków w wieku szkolnym – Marcina i Michała. Uwielbia śpiewać i podróżować, a chłopcy zaczynają przejmować po niej pasje muzyczne. Gosia jest też fanką diety roślinnej i tak właśnie gotuje dla swojej rodziny. Relaksuje się na jodze i podczas spacerów z ukochanymi pieskami rasy Cavapoo.

Marta Bartosiewicz

Jest mamą trójki dzieci – Franka i Aleksa. W czerwcu 2022 roku rodzina Marty powiększyła się o córeczkę – Rozalię, a rok później o kochanego psa - Skippera. Rozalka od pierwszych dni nie ma problemów ze snem, bo jej mama robi wszystko by spała jak najlepiej i dobrze się rozwijała! Marta z mężem kochają podróże, a dzieci od najmłodszego towarzyszą im w najbardziej egzotycznych wyprawach.

Dominika Baudisz

Ma dwóch synów - Antosia i Ignasia. Z wykształcenia jest dietetykiem. Ukończyła studia na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Interesuje się żywieniem dzieci. W wolnym czasie lubi podróżować i poznawać nowe smaki.

Jak to się zaczęło?

Nasze dzieci urodziły się w zaledwie 2-miesięcznym odstępie czasu, ale wcale nie spały podobnie!

Franio popołudniami urządzał mamie kolkowy koncert, ale w nocy spał przepięknie. Marcin z kolei na popołudniową drzemkę usypiał w chwilę, ale po każdym karmieniu nocnym potrzebował co najmniej godziny żeby usnąć z powrotem. Jak tylko Franio przestał mieć problemy z kolkami, rozpoczął radosne pobudki o 5:30 rano, a Marcin wszedł w fazę drzemek maksymalnie 37-minutowych. Atrakcjom nie było końca!

Borykając się z problemami ze snem naszych dzieci, zaczęłyśmy na własną rękę szukać odpowiedzi, mimo że wiedza na ten temat w Polsce jest bardzo ograniczona. Większość porad, które otrzymywałyśmy od znajomych czy nawet pediatrów brzmiały „Pani dziecko zawsze będzie wstawać o 5 rano – taki ma temperament” albo „połóż Frania o 22 spać to na pewno nie wstanie Ci o 5:00 rano”. Obydwie miałyśmy poczucie, że to nie jest najlepsze rozwiązanie – ani dla naszych dzieci, ani dla nas. Czułyśmy, że musi istnieć jakaś inna możliwość, żeby cała rodzina była chociaż trochę bardziej wyspana.

Spędziłyśmy dni i tygodnie przekopując się przez dostępną literaturę i rozmawiając z mamami, których dziecko nie śpi dobrze.

Krok po kroku osiągałyśmy małe sukcesy. Nowe problemy pojawiały się nadal, ale wystarczył tydzień, a nam udawało się problem rozwiązać. Franio spał w nocy prawie 12 godzin ciągiem, a Marcin od 6 do prawie 14 miesiąca życia spał na jednej ze swoich drzemek co najmniej 2 godziny.

W pewnym momencie, zorientowałyśmy się, że coraz więcej koleżanek i znajomych pyta nas o poradę co zrobić, żeby ich Maluch lepiej spał. Część z nich od urodzenia dziecka (nawet 2 lata) nie przespała jednej nocy. Część spała w nocy, ale dzieci chodziły spać nawet po 22, a pobudki i tak były około 6 rano.Po udzieleniu kilku porad uświadomiłyśmy sobie, jak dużo satysfakcji i radości sprawia nam takie doradzanie i z jaką łatwością zaczyna nam przychodzić znajdowanie źródła problemu.Stąd wziął się pomysł na SleepConcept – chciałyśmy zacząć pomagać wszystkim, którzy takiej pomocy potrzebują. Wyspany Maluch i Wyspany Rodzic to klucz do szczęśliwej Rodziny.

Wyspany Maluch i Wyspany Rodzic
to klucz do szczęśliwej Rodziny.