Pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości!

WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA

Kto to jest konsultantka ds. snu?

Kiedy zaczynałyśmy pomagać rodzicom w rozwiązywaniu ich problemów ze snem dzieci, stanęłyśmy przed sporym wyzwaniem jak nazwać tę nowoutworzoną profesję, żeby nazwa z jednej strony oddawała sens naszej pracy, a z drugiej była zrozumiała dla naszych Klientek, które zwykle do momentu, kiedy do nas nie zadzwonią, nie wiedzą nawet, że bezsenność lub częste nocne pobudki to przypadłość, którą da się „leczyć”! Byłyśmy praktycznie pierwszą firmą na rynku, która zajmowała się takimi problemami.

Inspiracji szukałyśmy głównie w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej i Australii, gdzie taka profesja istnieje od dawna. Najpierw natknęłyśmy się na zwrot „baby sleep trainer”, który w wolnym tłumaczeniu na polski brzmi „trenerka snu”. O ile po angielsku brzmi to profesjonalnie, po polsku nazwa sugeruje zupełnie inny rodzaj usługi – bo przecież my nie trenujemy, a nie tym bardziej nie tresujemy dzieci! Dlatego baby sleep trainer odpadł tak szybko, jak się pojawił :).

Drugie określenie, pochodzące od znanej na świecie położnej Tracy Hogg to Zaklinaczka Snu lub Zaklinaczka Dzieci. To określenie jest dużo przyjemniejsze dla ucha, ale kojarzy się z „magicznymi” umiejętnościami i tajemną wiedzą. Tak jakbyśmy miały magiczną różdżkę i sama nasza obecność czy internetowe „czary-mary” miały poprawić sen dziecka. A nasza pomoc rodzicom i dzieciom też nie na tym się opiera. Tak naprawdę świadczymy usługę edukacyjną dla rodziców. Bazujemy na ogromnej ilości fachowej i psychologicznej wiedzy oraz doświadczeniu. Uczymy rodziców jak rozwijać umiejętności samodzielnego zasypiania ich dziecka dopasowując ją do wieku i możliwości Malucha, szkolimy w zakresie poprawnego wprowadzania pokarmów stałych, propagujemy karmienie piersią. To nie jest żadna magia ani „zaklinanie” tylko profesjonalna edukacja dla rodziców, dopasowana do ich potrzeb i możliwości. I tak „zaklinaczka” też odpadła.

I wreszcie znalazłyśmy określenie, które najbardziej przypadło nam do gustu. „Baby sleep consultant”, czyli w wolnym tłumaczeniu Konsultantka ds. Snu Dzieci, najlepiej chociaż nieidealnie oddaje charakter naszej pracy. Nasza usługa nie ma charakteru pełnej konsultacji, nie tworzymy za każdym razem zupełnie innowacyjnego rozwiązania – bo nie eksperymentujemy z dziećmi, nie rozwiązujemy problemów kratywnie lub intuicyjnie. Ale nasza usługa z punktu widzenia rodzica tak może wyglądać – bo rzeczywiście każdy rodzic zostaje wyposażony w umiejętności, które dobrałyśmy specjalnie do jego dziecka – do jego potrzeb snu czy temperamentu. Po drugie konsultantka ds. snu dzieci kojarzy nam się z innym popularnym już dzisiaj zawodem w Polsce – konsultantką laktacyjną. I każda mama w Polsce już wie, że jeśli ma problemy z karmieniem piersią, to taka konsultantka laktacyjna może pomóc i poradzić. A my też pomagamy i radzimy, tylko w dziedzinie snu!

Jakie kompetencje posiadają konsultantki SleepConcept?

W polskim systemie edukacji żaden kierunek studiów nie zawiera zajęć o tej tematyce. Ani studia medyczne, ani psychologiczne czy dietetyczne nie obejmują edukacji na temat kluczowych elementów, które wpływają na sen dziecka. Wiele naszych klientek prosi o radę pediatrę czy położną – niestety z naszej praktyki wynika, że personel medyczny często nie potrafi rozwiązać problemów młodych mam i słyszą one tylko w odpowiedzi: „to minie”, „Pani dziecko już takie jest”, „proszę podać pokarmy stałe jak najszybciej” lub „może Pani mleko nie wystarcza i potrzeba butelki”. A więc drogie mamy – nie! To nie prawda:)! Dzieci mogą dobrze spać karmione piersią. Dzieci mogą dobrze spać, mimo że nie jedzą kaszek na noc i nie spożywają pokarmów stałych w 4 miesiącu życia. I wierzcie nam – żadne dziecko nie ma wpisane w DNA, żeby budzić się w nocy 10 razy albo wstawać o 5 rano. Dzieci też lubią spać:).

 

Nie ma też wiarygodnych kursów uprawniających do bycia konsultantem. W Polsce w ogóle (raczej to my prowadzimy warsztaty dla innych lub służymy wiedzą ekspercką), zaś zagranicą oferta jest bardzo niewielka. Kursy zwykle prowadzone są przez inne konsultantki, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wadą tych rozwiązań jest zwykle ograniczony zakres metod przez te kursy realizowanych oraz brak możliwości odbycia praktyk. Większość nawet najlepszych klinik snu na Zachodzie (gdzie ten segment jest bardziej rozwinięty niż w Polsce) jest tego świadoma i podczas zatrudniania konsultanta weryfikowana jest jego rzeczywista wiedza i doświadczenie, nie zaś odbyte kursy.

Warto natomiast szukać konsultantek zrzeszonych w międzynarodowych organizacjach skupiających konsultantki snu – SleepConcept należy do dwóch największych już od kilku lat: IACSC (International Association of Child Sleep Consultants) oraz APSC (Association of Professional Sleep Consultant).

Czy konsultantki SleepConcept posiadają czyjąś akredytację?

SleepConcept należy do dwóch największych już od kilku lat: IACSC (International Association of Child Sleep Consultants) oraz APSC (Association of Professional Sleep Consultant). Organizacje te weryfikują szczegółowo przyjęcie nowych członków w swoje szeregi, zapewniają wymianę wiedzy pomiędzy konsultantkami na całym świecie i oferują szeroki panel szkoleń i paneli dyskusyjnych z ekspertami z branży, co pozwala nam się nieustająco doszkalać.

Jeśli macie chęć, zapraszamy na strony:

IACSC

APSC

Nie ma też wiarygodnych kursów uprawniających do bycia konsultantem. W Polsce w ogóle (raczej to my prowadzimy warsztaty dla innych lub służymy wiedzą ekspercką), zaś zagranicą oferta jest bardzo niewielka. Kursy zwykle prowadzone są przez inne konsultantki, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wadą tych rozwiązań jest zwykle ograniczony zakres metod przez te kursy realizowanych oraz brak możliwości odbycia praktyk. Większość nawet najlepszych klinik snu na Zachodzie (gdzie ten segment jest bardziej rozwinięty niż w Polsce) jest tego świadoma i podczas zatrudniania konsultanta weryfikowana jest jego rzeczywista wiedza i doświadczenie, nie zaś odbyte kursy.

Warto natomiast szukać konsultantek zrzeszonych w międzynarodowych organizacjach skupiających konsultantki snu – SleepConcept należy do dwóch największych już od kilku lat: IACSC (International Association of Child Sleep Consultants) oraz APSC (Association of Professional Sleep Consultant).

Czy konsultantki SleepConcept mają dzieci?

Tak, mamy dzieci! Teraz już nawet razem licząc piątkę, więc zestaw różnych charakterów i różnych potrzeb przećwiczony. Ale będąc szczerym, o ile kontakt z dziećmi jest kluczowy, bo inaczej nie da się ich zrozumieć i pomóc im lepiej spać, to wierzymy, że dobrym konsultantem snu może być ktoś nieposiadający dzieci, ale mający serce na dłoni i okazję do częstego z nimi kontaktu.

Czym jest Plan Działania SleepConcept?

Plan Działania to długi dokument i podstawa naszej współpracy z klientem.

Po pierwsze identyfikujemy są w nim powody problemów ze snem u Waszego Malucha. Po drugie bardzo dokładnie, krok po kroku, opisujemy Wam jak poradzić sobie ze zidentyfikowanymi wyzwaniami. Adresujemy zawsze warunki do spania oraz rekwizyty z których dziecko korzysta, przeprowadzamy Was przez poprawnie skonstruowany rytuał, instruujemy jak zmienić błędne nawyki związane z usypianiem. Często, szczególnie u młodszych dzieci, weryfikujemy dietę, w tym odstawiamy od piersi (jeśli tego chcecie), żegnamy lub wprowadzamy butelkę z mlekiem modyfikowanym, pomagamy rozszerzać dietę o pokarmy stałe lub radzimy jak ją urozmaicić. Zawsze proponujemy Ramowy Plan Dnia dla Malucha.

Każdy Plan Działania zachęcamy omówić po przeczytaniu przez rodziców z konsultantką snu, żeby przed jego wdrażaniem rozwiać Wasze wątpliwości i odpowiedzieć na pytania.

Czy każda konsultacja zawiera w sobie Plan Działania?

Prawie. Plan Działania przygotowujemy w ramach Pakietów konsultacji dla dzieci powyżej 4. miesiąca życia, czyli Plan Działania jest częścią Pakietów: Basic, Comfort oraz Premium. Konsultacja Jednorazowa dla nowych klientów nie zawiera w sobie Planu Działania.

W jakiej formie otrzymuję Plan Działania?

Plan Działania to dokument pdf o objętości zwykle od 10 do 25 stron A4. Wysyłamy go do Was mailem.

Czy oprócz Planu Działania dostaję coś jeszcze?

Tak! Razem z Planem Działania dostajecie od nas plik Gadżety do Spania dla Malucha, abyście mieli podstawową wiedzę jak powinno być przygotowane miejsce, w którym śpią Wasze dzieci oraz eBook o Rytuałach przedsennych (o wartości ok 25zł). Dodatkowo na czas współpracy otrzymujecie miesięczny darmowy dla Was dostęp aplikacji – dzienniczka snu, dzięki któremu w łatwy i czytelny sposób wymieniamy się informacjami, o tym jak wygląda dzień Waszego Malucha.

W Pakietach Comfort oraz Premium w cenie dodajemy również Kurs video Better Sleep (o wartości ok 180zł) z nagraniami i materiałami dodatkowymi o podstawowej wiedzy na temat snu dzieci w wieku od 4 do 24m.

Pamiętajcie też, że po otrzymaniu i zaznajomieniu się z Planem Działania, wspólnie ustalamy datę, kiedy zaczynacie wprowadzać zaproponowane zmiany w życie. My służymy dostępnością dla Was, dobrymi słowem, wyjaśnieniem lub modyfikacją planu, jeśli coś idzie nie tak, bo w końcu „pracujemy na żywym organizmie” . Czas trwania oraz forma tego wsparcia zależy od Pakietu, który wybierzecie.

Co wchodzi w cenę Pakietów Basic/Comfort/Premium?

W cenę Pakietu Basic/Comfort/Premium wchodzi:
– Analiza Profilu Maluszka – kwestionariusza, który otrzymujecie do wypełnienia po zakupie i opłaceniu wybranego Pakietu
– Wideo-rozmowa zapoznawcza na temat dziecka trwająca 20-40min (w przypadku wizyty domowej zwykle dłużej) – konieczne jest wypełnienie Profilu Maluszka przed rozmową;
– Plan Działania – dokument pdf ze wszystkimi wytycznymi przygotowanymi dla Was;
– Rozmowa omawiająca Plan – jej długość zależy od ilości Waszych pytań i wątpliwości, może trwać 5-10min lub 60min, jeśli jest taka potrzeba;
– ebook Rytuały przed snem;
– miesięczny dostęp do aplikacji Baby Connect – Dzienniczka Snu
– możliwość kontaktu z nami zgodne z wybranym Pakietem – od 3 rozmów telefonicznych w ciągu miesiąca po aż 10 rozmówi i 3 tygodnie wsparcia WhatsApp;
– w Pakietach Comfrot i Premium dodatkowo Kurs video Better Sleep

Jak wybrać idealny pakiet?

Jeśli chodzi o pakiet, trudno nam określić dobry wybór dla Was, bo pakiet zależy od skali Waszych aktualnych wyzwań, Waszych oczekiwań i potrzeb jeśli chodzi o naszą dostępność w trakcie wdrażania zmian oraz wieku dziecka.

Dla rodziców dzieci od urodzenia do 4 miesiąca życia mamy w ofercie kurs New Baby.

Dla rodziców Maluchów, które przyszły do nas po raz pierwszy i są starsze niż 4 miesiące mamy dostępną zarówno konsultację jednorazową (bez planu działania i szczegółów nauki samodzielnego zasypiania) oraz 3 Pakiety: Basic, Comfort i Premium. Wszystkie Pakiety zawierają w sobie analizę profilu Maluszka, video rozmowę zapoznawczą, Plan Działania, ebook o rytuałach przed snem oraz miesięczny dostęp do aplikacji Baby Connect, ale różnią się formą kontaktu z nami.

Pakiet Basic jest pakietem podstawowym, umożliwia kontakt z nami w formie 3 rozmów telefonicznych do 30min LUB 3 maili w ciągu miesiąca od otrzymania Planu Działania (w dni robocze w godzinach 8-16), przy czym jedna z tych rozmów powinna się odbyć PRZED rozpoczęciem wdrażania Planu Działania.

Pakiet Comfort odpowiada większości rodzicom, zawiera wygodne 6 rozmów telefonicznych LUB maili i nielimitowany kontakt WhatsApp-owy z konsultantką (w dni robocze w godzinach 8-16) przez 2 tygodnie ciągiem od momentu rozpoczęcia wdrażania Planu. Cały Pakiet zamyka się w ciagu miesiąca od otrzymania Planu. Jest odpowiedni dla rodziców, którzy preferują stały kontakt z konsultantką i cenią sobie możliwość omówienia swoich wątpliwości w trakcie wdrażania zmian. W Pakiecie Comfort oferujemy bonus w postaci video Kursu Better Sleep.

Pakiet Premium jest naszym pakietem VIP. Nasza dostępność dla Was jest bardzo duża – w ciągu miesiąca od otrzymania Planu umożliwiamy Wam aż 10 rozmów telefonicznych LUB maili oraz 3 tygodnie ciągiem kontaktu z nami poprzez WhatsApp (w dni robocze, tj pon-pt 8-16. Jest to też Pakiet, który umawiamy priorytetowo, jeśli jest kolejka chętnych na konsultację i czas oczekiwania na konsultację wynosi od 1 do 7 dni maksymalnie. W Pakiecie Premium oferujemy bonus w postaci video Kursu Better Sleep.

W jakim wieku musi być dziecko, żeby podjąć współpracę?

Pracujemy z dziećmi w każdym wieku, a nawet z kobietami w ciąży:).

Dla kobiet w ciąży i rodziców niemowląt od 1 dnia życia do 4 miesiąca życia oferujemy Kurs New Baby.
Dla Maluchów od 4 miesiąca oferujemy współpracę w Pakietach z Planami Działania lub Kurs Better Sleep. Nie ma górnej granicy wieku do współpracy z nami, ale zwykle pracujemy z dziećmi do 4 roku życia. Dzieci starsze niż 5 lat zwykle konsultujemy telefonicznie bez Planu Działania czy analizy Profilu Maluszka.

Kiedy najlepiej podjąć się współpracy?

Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie współpracy. Musicie sami poczuć, że Wy i Wasze Maleństwo jesteście już gotowi na zmiany lub chcecie poukładać swoje życie i poprawić jakość snu lub wdrożyć dobre senne nawyki.
Po drodze może Was spotkać wiele sytuacji takich jak choroba, skok rozwojowy czy ząbkowanie i zalecimy ewentualnie wstrzymanie się z wdrożeniem 3-5 dni, ale nie dłużej.

Czy żłobek jest przeszkodą w skorzystaniu z usługi?

Rozpoczęcie żłobka nie ma wpływu na nasze zmiany. Spokojnie możecie je wdrażać w podobnym czasie. Mamy dość elastyczny czas wdrażania Planu i jeśli adaptacja się rozciąga, czekamy kilka dni na dobry moment na wdrożenie.
Plan dobrze wdraża się zarówno w przypadku dzieci będących z rodzicem w domu, jak i będących w żłobku. Dlatego wybór terminu opieramy na Waszych potrzebach i tym, czy już jesteście gotowi na zmiany, a niekoniecznie na tym, czy i kiedy Maluch pójdzie do żłobka.

Czy wypłakujecie dzieci?

SleepConcept nie stosuje metod wypłakiwania przy nauce samodzielnego zasypiania. To oznacza, że nie zostawiamy dzieci samych, kiedy uczymy je zasypiać samodzielnie i nie pozwalamy im płakać w samotności, nawet na kilka minut. Nie stosujemy metod Cry-It-Out ani Controlled-Crying.
Jednocześnie część naszej pracy nad snem dziecka wiąże się często z nauką samodzielnego zasypiania. Podczas nauki samodzielnego zasypiania (którą to naukę realizuje się przy pomocy wielu metod)może pojawić się u dziecka płacz i protest, ale na pewno nie poradzimy Ci, żebyś ten płacz zignorował lub zostawił dziecko samo, płaczące w pokoju. Dostaniesz od nas zestaw rad i wsparcia, jak pomóc dziecku przejść przez ten etap i jak minimalizować jego płacz, ale powinieneś mieć świadomość, że nawet jeśli jako Rodzic jesteś obok dziecka, może ono płakać.

Czy konsultacje odbywają się on-line czy stacjonarnie?

Konsultacje odbywają się on-line. Za dodatkową opłatą wg cennika istnieje możliwość wizyty domowej na terenie Warszawy i Łodzi.

Jak rozpocząć współpracę?

1. Zajrzyj do zakładki Sklep i w zależności od wieku Maluszka i Twoich oczekiwań wybierz Współpracę Indywidualną, Ebooki lub Kurs, z którego chcesz skorzystać. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń lub napisz od nas z pytaniem.
2. Dodaj do koszyka wybrane produkty/usługi i opłać je w dogodny sposób (płatności internetowe lub przelew bankowy). Gdy płatność do nas dotrze, otrzymasz maila z potwierdzeniem oraz załącznikami. W panelu klienta po zalogowaniu dostępne będą wybrane lub pakietowe produkty dodatkowe.
3. Najlepiej od razu zabrać się za wypełnianie Profilu Maluszka i odesłanie jej do nas na wskazany adres (profile@sleepconcept.pl).
4. Gdy wypełniony Profil Maluszka do nas wpłynie, razem z Tobą ustalimy dogodny dla Ciebie termin wideo rozmowy zapoznawczej i prześlemy wszystkie niezbędne szczegóły.

KURS NEW BABY

Czego dowiem się z kursu NEW BABY?

Z kursu dowiesz się:

 • Czym jest biologia snu i jak wygląda sen dziecka w pierwszych dniach po porodzie
 • Jak dbać o bezpieczeństwo snu i przeciwdziałać SIDS
 • Jak przygotować pokój do spania dla noworodka i z jakich rekwizytów korzystać, aby stymulować dobrej jakości sen
 • W jaki sposób karmić Malucha piersią i/lub butelką, aby budować dobre nawyki senne
 • Jakie są najczęstsze problemy zdrowotne noworodków wpływające na sen – czym się martwić i gdzie szukać pomocy?
 • Jak konstruować rytuały wyciszające przed snem i w jaki sposób usypiać Maluszki w wieku wczesnoniemowlęcym?
 • Jak układać rytm dnia dla Malucha
 • Czym są skoki rozwojowe w pierwszych miesiącach życia i jak wpływają na sen
 • Dalsze kroki – co po 4 miesiącu życia?

Treść kursu New Baby jest odzwierciedleniem naszego wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy na temat snu noworodków i niemowląt; warsztatów, a także konsultacji indywidualnych z rodzicami Maluszków w tej grupie wiekowej:

 • z tą samą nauką o higienie snu,
 • rutynami,
 • wyjaśnieniami skojarzeń ze snem takiego Maluszka,
 • poradami, jak przełamywać bariery spania, jak przygotowywać Malucha do snu,
 • jak konstruować jego dzień oraz jak minimalizować płacz noworodków, bo często przemęczone dziecko to płaczliwe dziecko!

To dobrze ustrukturyzowana i przekazana wiedza w dedykowanych dla Ciebie, odbiorcy naszego kursu, lekcjach wideo! Aby dodatkowo ułatwić Ci przyswojenie wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce, do kursu dołączamy wiele załączników, które są elementem kursu: tabele, obrazy, listy itp.

Kurs New Baby to naprawdę wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat snu Twojego Maluszka w pierwszych miesiącach życia!

Czy mogę się umówić na indywidualną konsultację zamiast kursu?

Zależy to od wieku Twojego Maluszka.

Dla noworodków możesz zakupić kurs lub kurs połączony z konsultacją indywidualną. Nie ma możliwości zakupu samej konsultacji indywidualnej – zakup kursu New Baby jest konieczny. Kurs kosztuje 179zł, a konsultacja do kursu jest w cenie 159 zł. W celu umówienia konsultacji po zakupionym kursie kliknij tutaj. Możesz też skorzystać z Pakietu Kurs New Baby +  konsultacja w cenie 299 zł.

Dla dzieci starszych niż 4 miesiące życia możecie zakupić kurs Better Sleep lub konsultacje indywidualną lub kurs + konsultację indywidualną. Sam kurs polecamy rodzicom dzieci, które nie mają dużych problemów ze snem, a rodzicom zależy na zadbaniu o ich higienę snu i dobre nawyki na przyszłość.

Konsultację indywidualną polecamy rodzinom, których dzieci mają już problemy ze snem. To rozwiązanie optymalne dla rodziców, którzy mają już dużą wiedzę na temat higieny snu, jednak nadal borykają się z problemami ze snem swojego dziecka.

Część rodziców kupuje najpierw kurs Better Sleep, potem dopiero decyduje się na konsultację indywidualną. Po wykupieniu kursu obowiązuje rabat -15% na zakup dowolnego Pakietu indywidulnego.

Co otrzymuję wraz z dostępem do kursu NEW BABY?

Dostęp do kursu obejmuje:

 • sześć miesiący dostępu do profesjonalnych materiałów wideo (nie wcześniej nagranych warsztatów online), podzielonych na moduły i rozdziały (10 modułów, w tym 41 rozdziałów) dla łatwego oglądania w dowolnym miejscu i czasie, niekoniecznie na raz, bo wiemy, że rodzice takich Maluszków często mają mało chwil „dla siebie”
 • pomocne pliki do pobrania i np. wydrukowania czy powieszenia na lodówce – prawie 20 załączników .pdf do kursu
 • wskazówki, których potrzebujesz, aby stworzyć podstawę zdrowego snu dla swojego dziecka

Czy kurs jest darmowy?

Nie, kurs New Baby jest płatny i kosztuje 179 zł. Osoby poszukujących darmowych treści zapraszamy na naszego bloga oraz kanały Social Media, gdzie dzielimy się swoją ekspercką wiedzą za darmo.

Jaki jest koszt kursu online?

Kurs NEW BABY kosztuje 179 zł.

Czy można otrzymać rabat?

Tak, oferujemy okolicznościowe rabaty. Można je uzyskać śledząc nasze akcje promocyjne w social mediach, jak również biorąc udział w konkursach. Zapraszamy do odwiedzin naszego Facebooka i profilu na Instagramie.

Kiedy można się zapisać na kurs online?

Na kurs można się zapisać kiedykolwiek i rozpocząć go po opłaceniu i zaksięgowaniu przez Tpay lub przelewem tradycyjnym. W przypadku przelewu tradycyjnego rozpoczęcie kursu zależy od zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Jak zapisać się na kurs online NEW BABY?

Kliknij w podany link – https://sleepconcept.pl/product/kurs-new-baby/ oraz dodaj kurs do koszyka. Następnie przejdź do koszyka, podaj swoje dane i zaakceptuj regulaminy. Po zaakceptowaniu regulaminu i złożeniu zamówienia pojawi się opcja szybkiej płatności Tpay lub danych do przelewu, a na adres mailowy, który podałeś/aś przy rejestracji przyjdzie wiadomość o szczegółach zakupu. Następnie gdy tylko zaksięgujemy Twoją płatność ( w przypadku płatności Tpay jest to czas do 5 minut, a w przypadku przelewu zwykłego – do 3 dni roboczych), dostęp do materiałów zostanie automatycznie aktywowany, a Ty dostaniesz powiadomienie w osobnym mailu.

Czy mogę korzystać z kursu NEW BABY online będąc za granicą?

Oczywiście, to nie jest przeszkoda. Nasze kursy można odbywać z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko ma się komputer z dostępem do internetu. Jednakże musisz pamiętać że kurs oraz dołączone do niego załączniki są dostępne tylko w polskiej wersji językowej.

Jak długo trwa kurs?

Kurs trwa ponad dwie godziny i ma formę profesjonalnie nagranego wideo, które możesz wielokrotnie odtwarzać w zaciszu Twojego domu lub w każdym innym miejscu, w którym masz czas i chęć je obejrzeć. Nie jest to nagranie webinaru czy szkolenia stacjonarnego. To dobrze ustrukturyzowana i przekazana wiedza w dedykowanych dla Ciebie, odbiorcy naszego kursu, lekcjach wideo! Całość kursu jest podzielona na 10 modułów z 41 rozdziałami – dla wygodnej nawigacji.

Jak długo trwa dostęp do kursu NEW BABY?

Dostęp do kursu trwa 6 miesięcy od daty jego zakupienia.

Czy dostęp do kursu może zostać przedłużony?

Tak – na życzenie klienta. Należy napisać maila na nasz adres kursy@sleepconcept.pl. Przedłużenie jest to koszt dodatkowy – 79 zł za 30 dni.

Kto może korzystać z kursu NEW BABY?

Każdy, kto jest zainteresowany tematem snu noworodka, rytuałów i pierwszych miesięcy życia dziecka.

Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś w ostatnich miesiącach ciąży
 • właśnie urodził się Twój Maluch i nie wiesz od czego zacząć, jak usypiać i czego się spodziewać na co dzień
 • chcesz stopniowo i łagodnie budować dobre nawyki senne na przyszłość od pierwszych dni życia
 • Twój Maluch jest w wieku pomiędzy 0 a 4 miesiącem życia, a pojawiają się u niego trudności lub problemy ze snem

Czy korzystanie z kursu NEW BABY jest trudne?

Przypuszczamy, że zawsze, jak się robi coś pierwszy raz, można odczuwać niepewność. Jednak okazuje się, że korzystanie z naszego kursu online nie jest tak trudne, jak się pierwotnie może wydawać. Po zalogowaniu się mamy dostęp do materiałów kursu. Są one wymienione w formie listy. Aby wejść do danego materiału po prostu należy na niego kliknąć – tak jak na jakikolwiek inny link. Ponadto można liczyć na pomoc techniczną. Już w pierwszym mailu, w którym podajemy login i hasło wysyłamy podstawowe informacje dotyczące logowania i korzystania z zasobów kursu.

Czy są ograniczenia wiekowe w kursie NEW BABY?

Nie ma żadnych. Treść kursów jest przekazana przystępnym językiem i mogą z niego korzystać osoby w każdym wieku.

Czy podczas kursu NEW BABY mam opiekę techniczną?

W ramach wsparcia technicznego na platformie kursy.sleepconcept.pl do dyspozycji pozostają nasi specjaliści z Centrum Pomocy, którzy pomogą rozwiązać każdy problem związany z korzystaniem z serwisu, a także przyjmą wszelkie uwagi, pomysły i komentarze. Zapraszamy do kontaktu e-maliowego: kontakt@sleepconcept.pl

Czy otrzymam dostęp do spersonalizowanego wsparcia po zakupie kursu NEW BABY?

Po obejrzeniu kursu jest możliwość konsultacji dodatkowej – indywidualnego wsparcia, które rozwieje Wasze wątpliwości.
Konsultacja dodatkowa po odbytym kursie jest w cenie 159 zł .
W celu umówienia konsultacji po zakupionym kursie, zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://sleepconcept.pl/product/pojedyncza-konsultacja-dla-powracajacych-tel-31-60min-z-profilem-maluszka/.

KURS BETTER SLEEP

Czego dowiem się z kursu BETTER SLEEP?

Z kursu dowiesz się:

 • Czym jest biologia snu i jak wygląda sen dziecka w pierwszych dwóch latach życia
 • Jak dbać o bezpieczeństwo snu i przeciwdziałać SIDS
 • Jak przygotować pokój do spania dla dziecka z jakich rekwizytów korzystać, aby stymulować dobrej jakości sen
 • W jaki sposób karmić Malucha piersią i/lub butelką, aby budować dobre nawyki senne
 • Jak rozszerzać dietę dbając o dobry sen
 • Jak konstruować rytuały wyciszające przed snem i w jaki sposób usypiać Maluszka w zależności od wieku?
 • Jak układać rytm dnia dla Malucha
 • Czym są skoki rozwojowe w pierwszych miesiącach życia i jak wpływają na sen
 • Jak choroby i ząbkowanie wpływają na sen dziecka
 • Dalsze kroki – co po 24 miesiącu życia?

Czy mogę się umówić na indywidualną konsultację zamiast kursu?

Zależy to od wieku Twojego Maluszka.

Dla noworodków możesz zakupić kurs lub kurs połączony z konsultacją indywidualną. Nie ma możliwości zakupu samej konsultacji indywidualnej – zakup kursu New Baby jest konieczny. Kurs kosztuje 179zł, a konsultacja do kursu jest w cenie 159 zł. W celu umówienia konsultacji po zakupionym kursie kliknij tutaj. Możesz też skorzystać z Pakietu Kurs New Baby +  konsultacja w cenie 299 zł.

Dla dzieci starszych niż 4 miesiące życia możecie zakupić kurs Better Sleep lub konsultacje indywidualną lub kurs + konsultację indywidualną. Sam kurs polecamy rodzicom dzieci, które nie mają dużych problemów ze snem, a rodzicom zależy na zadbaniu o ich higienę snu i dobre nawyki na przyszłość.

Konsultację indywidualną polecamy rodzinom, których dzieci mają już problemy ze snem. To rozwiązanie optymalne dla rodziców, którzy mają już dużą wiedzę na temat higieny snu, jednak nadal borykają się z problemami ze snem swojego dziecka.

Część rodziców kupuje najpierw kurs Better Sleep, potem dopiero decyduje się na konsultację indywidualną. Po wykupieniu kursu obowiązuje rabat -15% na zakup dowolnego Pakietu indywidulnego.

Co otrzymuję wraz z dostępem do kursu BETTER SLEEP?

Dostęp do kursu obejmuje:

 • 12 miesięcy dostępu do profesjonalnych materiałów wideo (nie wcześniej nagranych warsztatów online), podzielonych na rozdziały i podrozdziały dla łatwego oglądania w dowolnym miejscu i czasie, niekoniecznie na raz, bo wiemy, że rodzice często mają mało chwil “dla siebie”
 • pomocne pliki do pobrania i np. wydrukowania czy powieszenia na lodówce
 • wskazówki, których potrzebujesz, aby stworzyć podstawę zdrowego snu dla swojego dziecka.

Czy kurs jest darmowy?

Nie, kurs Better Sleep jest płatny i kosztuje 179 zł. Osoby poszukujących darmowych treści zapraszamy na naszego bloga oraz kanały Social Media, gdzie dzielimy się swoją ekspercką wiedzą za darmo.

Jaki jest koszt kursu online?

Kurs BETTER SLEEP kosztuje 179 zł.

Czy można otrzymać rabat?

Tak, oferujemy okolicznościowe rabaty. Można je uzyskać śledząc nasze akcje promocyjne w social mediach, jak również biorąc udział w konkursach. Zapraszamy do odwiedzin naszego Facebooka i profilu na Instagramie.

Kiedy można się zapisać na kurs online?

Na kurs można się zapisać kiedykolwiek i rozpocząć go po opłaceniu i zaksięgowaniu przez Tpay lub przelewem tradycyjnym. W przypadku przelewu tradycyjnego rozpoczęcie kursu zależy od zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Jak zapisać się na kurs online BETTER SLEEP?

Kliknij w podany link – https://sleepconcept.pl/product/kurs-better-sleep/ oraz dodaj kurs do koszyka. Następnie przejdź do koszyka, podaj swoje dane i zaakceptuj regulaminy. Po zaakceptowaniu regulaminu i złożeniu zamówienia pojawi się opcja szybkiej płatności Tpay lub danych do przelewu, a na adres mailowy, który podałeś/aś przy rejestracji przyjdzie wiadomość o szczegółach zakupu. Następnie gdy tylko zaksięgujemy Twoją płatność ( w przypadku płatności Tpay jest to czas do 5 minut, a w przypadku przelewu zwykłego – do 3 dni roboczych), dostęp do materiałów zostanie automatycznie aktywowany, a Ty dostaniesz powiadomienie w osobnym mailu.

Czy mogę korzystać z kursu BETTER SLEEP online będąc za granicą?

Oczywiście, to nie jest przeszkoda. Nasze kursy można odbywać z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko ma się komputer z dostępem do internetu. Jednakże musisz pamiętać że kurs oraz dołączone do niego załączniki są dostępne tylko w polskiej wersji językowej.

Jak długo trwa kurs?

Kurs trwa półtorej godziny i ma formę profesjonalnie nagranego wideo, które możesz wielokrotnie odtwarzać w zaciszu Twojego domu lub w każdym innym miejscu, w którym masz czas i chęć je obejrzeć. Nie jest to nagranie webinaru czy szkolenia stacjonarnego. To dobrze ustrukturyzowana i przekazana wiedza w dedykowanych dla Ciebie, odbiorcy naszego kursu, lekcjach wideo! Całość kursu jest podzielona na 9 modułów z 25 rozdziałami – dla wygodnej nawigacji.

Jak długo trwa dostęp do kursu BETTER SLEEP?

Dostęp do kursu trwa 12 miesięcy od daty jego zakupienia.

Czy dostęp do kursu może zostać przedłużony?

Tak – na życzenie klienta. Należy napisać maila na nasz adres kursy@sleepconcept.pl. Przedłużenie jest to koszt dodatkowy – 79 zł za 30 dni.

Kto może korzystać z kursu BETTER SLEEP?

Każdy, kto jest zainteresowany tematem snu Maluszka w wieku od 4 do 24 miesięcy.
Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • Masz w domu Maluszka, który zaraz skończy lub już ma więcej niż 4 miesiące (jeśli maluszek jest wcześniakiem, weź pod uwagę wiek skorygowany)
 • Nie macie dużych problemów ze snem – po prostu chcesz zacząć wprowadzać regularność i rutynę w Wasze życie
 • Chcesz wiedzieć, czym jest higiena snu dziecka i jak stworzyć dziecku dobre warunki do snu i wyciszający rytuał przed snem
 • Twój Chcesz wiedzieć jak dieta wpływa na sen Malca – zarówno mleczna, jak i pokarmy stałe.

Czy korzystanie z kursu BETTER SLEEP jest trudne?

Przypuszczamy, że zawsze, jak się robi coś pierwszy raz, można odczuwać niepewność. Jednak okazuje się, że korzystanie z naszego kursu online nie jest tak trudne, jak się pierwotnie może wydawać. Po zalogowaniu się mamy dostęp do materiałów kursu. Są one wymienione w formie listy. Aby wejść do danego materiału po prostu należy na niego kliknąć – tak jak na jakikolwiek inny link. Ponadto można liczyć na pomoc techniczną. Już w pierwszym mailu, w którym podajemy login i hasło wysyłamy podstawowe informacje dotyczące logowania i korzystania z zasobów kursu.

Czy są ograniczenia wiekowe w kursie BETTER SLEEP?

Nie ma żadnych. Treść kursów jest przekazana przystępnym językiem i mogą z niego korzystać osoby w każdym wieku.

Czy podczas kursu BETTER SLEEP mam opiekę techniczną?

W ramach wsparcia technicznego na platformie kursy.sleepconcept.pl do dyspozycji pozostają nasi specjaliści z Centrum Pomocy, którzy pomogą rozwiązać każdy problem związany z korzystaniem z serwisu, a także przyjmą wszelkie uwagi, pomysły i komentarze. Zapraszamy do kontaktu e-maliowego: kontakt@sleepconcept.pl

Czy mogę skopiować i wykorzystać fragmenty treści kursu, takie jak filmy, zdjęcia, teksty?

Treści kursu objęte są prawami autorskimi i nie można ich kopiować i rozpowszechniać.

Czy otrzymam dostęp do spersonalizowanego wsparcia po zakupie kursu BETTER SLEEP?

Po obejrzeniu kursu jest możliwość współpracy indywidualnej – dedykowanego wsparcia, które rozwieje Wasze wątpliwości.
Po skorzystaniu z kursu otrzymacie Państwo 15% rabatu na wybrany Pakiet.
W celu umówienia konsultacji po zakupionym kursie, zapraszamy do zakładki współpraca indywidualna.

Odpowiadałyśmy na Wasze pytania również w mediach

OBEJRZYJ NASZE ROZMOWY

Masz inne pytanie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!