pomagamy

JAK WYGLĄDA NASZA USŁUGA?

Nasza standardowa konsultacja zaczyna się od około godzinnej rozmowy “na żywo” lub przez Skype na temat problemów, z którymi się borykacie.

Następnie otrzymujecie od nas spersonalizowany Plan Działania, który szczegółowo opisuje co trzeba zrobić, żeby rozwiązać Wasze problemy wraz z proponowanym Ramowym Planem Dnia Maluszka. Omawiamy je telefonicznie, upewniając się, że wszystko jest dla Was zrozumiałe. Następnie, Wy przystępujecie do działania, a my jesteśmy do Waszej dyspozycji zgodnie z wybranym pakietem, aby Was wspierać w pierwszych, najtrudniejszych dniach.  Zwykle po 1-2 tygodniach, w zależności od złożoności problemu oraz wieku dziecka, powinniście zauważyć znaczącą poprawę w śnie Waszego Malucha.

Po więcej informacji o PAKIETACH zajrzyj tu.

jak-dzialamy-wybierz-pakiet

1. WYBIERZ PAKIET

spośród szerokiej gamy

jak-dzialamy-skorzystaj-z-konsultacji

2. SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI

stworzymy dla Ciebie “uszyty na miarę” Plan Działania oraz Proponowany Ramowy Plan Dnia Maluszka

jak-dzialamy-do-twojej-dyspozycji

3. PO KONSULTACJI JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

w określonym wymiarze, aby jak najpełniej rozwiązać Twój problem

jak-dzialamy-podziel-sie-opinia

4. PODZIEL SIĘ OPINIĄ

podziel się efektami jakie przyniosły konsultacje

DLACZEGO WARTO NAS ZATRUDNIĆ?

Potrzebujecie kogoś, kto to wie.

Bo wielu z nas brakuje wiedzy co jest podłożem samego problemu ze snem.

Potrzebujecie kogoś, kto przez to przeszedł.

Bo wiedza to jedno, a praktyka to drugie. Porady z książek czy Internetu są często lakoniczne i wydają się być bardzo proste do realizacji. Nic bardziej mylnego!

Potrzebujecie kogoś, kto dopasuje rozwiązanie do Was.

Bo w dzisiejszej literaturze i wśród natłoku “dobrych rad” słyszanych z każdej strony od rodziny i przyjaciół trudno się połapać i znaleźć rozwiązanie najlepsze dla Waszej Rodziny.

Potrzebujecie kogoś, kto Wam pomoże wprowadzić postanowienia w życie.

Bo wspieranie się w trudnych chwilach, pomaga przetrwać najtrudniejsze momenty.

DLACZEGO TO NAM POWINIENEŚ ZAUFAĆ?

jak pomagamy

Mamy wiedzę i doświadczenie!

Od ponad dwóch lat doradzamy rodzicom, jak radzić sobie z problemami ze snem. Za nami kilkaset “przypadków”: wszystkie grupy wiekowe, pierwsze i kolejne dzieci w rodzinie, bliźniaki, dzieci z jednostkami chorobowymi, Maluchy o bardzo wysokich i bardzo niskich potrzebach snu. Przewertowałyśmy niesamowitą ilość książek, publikacji naukowych i porad dostępnych na forach internetowych: polskich i zagranicznych. Dzisiaj bogatsze w wiedzę i doświadczenie, jesteśmy gotowe, żeby podzielić się tym wszystkim z Wami.

jak-pomagamy-zaufanie-2

Prowadzimy konsultacje we dwie, dzięki czemu
nasze porady są bardziej kompleksowe i obiektywne.

Od pierwszych miesięcy życia naszych dzieci, byłyśmy dla siebie wsparciem i inspiracją, motywacją żeby uwierzyć, że może być lepiej. Konsultowałyśmy ze sobą każdy problem i  każde wyzwanie, które przed nami stanęło. Nie raz obiektywne spojrzenie tej drugiej rzuciło nowe światło na analizowany problem. Wierzymy głęboko, że co dwie głowy to nie jedna – i dzięki temu nasze porady są pełniejsze!

konsultantki snu- porady na rossnet

Pomagamy i wzbudzamy zaufanie znanych!

Firma Rossmann SDP sp. z o.o. powierzyła nam zadanie propagowania zdrowych nawyków związanych ze snem maluszków i jako Ekspertki ds. Snu Dzieci publikowałyśmy porady dla Rodziców na portalu Rossmann.pl w programie ROSSnę!. Serdecznie zapraszamy do lektury!

CZEGO NIE ROBIMY, BO TO NIEZGODNE Z NASZĄ FILOZOFIĄ:

Naszych porad nie opieramy na jednej metodzie zasypiania czy standardowym rytmie dnia, ponieważ nasze rozwiązania są “uszyte na miarę”. Wierzymy, że każdy Maluch jest inny, a każda Rodzina ma swoją filozofię wychowawczą. Dzięki temu każda nasza porada jest wyjątkowa i dopasowana do Waszej Rodziny.

Nie wierzymy, że “kontrolowane wypłakiwanie się dziecka” i “zostawianie go samego, żeby przestał płakać” jest najszybszym lub najbardziej skutecznym rozwiązaniem, które nauczy Malucha zasypiać.

nie-robimy