Jak wygląda nasza usługa?

Nasza standardowa usługa zaczyna się od około godzinnej rozmowy „na żywo” lub przez Skype na temat problemów, z którymi się borykacie. Następnie otrzymujecie od nas dopasowany do potrzeb dziecka Plan Działania, który szczegółowo opisuje co trzeba zrobić, żeby rozwiązać Wasze problemy wraz z proponowanym Ramowym Planem Dnia Maluszka. Omawiamy je telefonicznie, upewniając się, że wszystko jest dla Was zrozumiałe. Następnie, Wy przystępujecie do działania, a my jesteśmy do Waszej dyspozycji zgodnie z wybranym pakietem, aby Was wspierać w pierwszych, najtrudniejszych dniach. Zwykle po 1-2 tygodniach, w zależności od złożoności problemu oraz wieku dziecka, powinniście zauważyć znaczącą poprawę w śnie Waszego Malucha.

Wybierz pakiet lub kurs

spośród szerokiej gamy

Skorzystaj z usługi

stworzymy dla Ciebie dopasowany do potrzeb dziecka Plan Działania oraz Proponowany Ramowy Plan Dnia Maluszka

Wprowadź zmiany z nami

po rozmowie zapoznawczej jesteśmy do Twojej dyspozycji w określonym wymiarze, aby jak najpełniej rozwiązać Twój problem

Podziel się opinią

podziel się efektami jakie przyniosła współpraca

Dlaczego warto nas zatrudnić?

POWÓD 1

Potrzebujecie kogoś, kto to wie

Bo wielu z nas brakuje wiedzy co jest podłożem samego problemu ze snem.

POWÓD 2

Potrzebujecie kogoś, kto przez to przeszedł

Bo wiedza to jedno, a praktyka to drugie. Porady z książek czy Internetu są często lakoniczne i wydają się być bardzo proste do realizacji. Nic bardziej mylnego!

POWÓD 3

Potrzebujecie kogoś, kto dopasuje rozwiązanie do Was

Bo w dzisiejszej literaturze i wśród natłoku „dobrych rad” słyszanych z każdej strony od rodziny i przyjaciół trudno się połapać i znaleźć rozwiązanie najlepsze dla Waszej Rodziny.

POWÓD 4

Potrzebujecie kogoś, kto Wam pomoże wprowadzić postanowienia w życie

Bo wspieranie się w trudnych chwilach, pomaga przetrwać najtrudniejsze momenty.

Dlaczego to nam powinieneś zaufać?

Mamy wiedzę i doświadczenie!
Od 2015 roku doradzamy rodzicom z całego świata, jak radzić sobie z problemami ze snem. Za nami ponad 2000 „przypadków”: wszystkie grupy wiekowe, pierwsze i kolejne dzieci w rodzinie, bliźniaki, trojaczki, dzieci z jednostkami chorobowymi, Maluchy o bardzo wysokich i bardzo niskich potrzebach snu. Przewertowałyśmy niesamowitą ilość książek, publikacji naukowych i porad dostępnych na forach internetowych: polskich i zagranicznych. I nieustannie się szkolimy. Za nami m.in. takie osiągnięcia jak:

  • Akredytacja naszego doświadczenia uzyskana od Association od Professional Sleep Consultants (ASPC) oraz International Association of Child Sleep Consultants (IACSC);
  • Certyfikat Edukatora Metody 5s dr Harvey’a Karpa „Happiest Baby” – uzyskałyśmy go jako pierwsze w Polsce!
  • Z wyróżnieniem ukończyłyśmy kurs „Żywienie i Zdrowie Dzieci” (Child Nutrition and Health, Level 3 Award, CPD Certified).

Pracujemy we dwie, dzięki czemu nasze porady są bardziej kompleksowe i obiektywne.
Od pierwszych miesięcy życia naszych dzieci, byłyśmy dla siebie wsparciem i inspiracją, motywacją żeby uwierzyć, że może być lepiej. Konsultowałyśmy ze sobą każdy problem i każde wyzwanie, które przed nami stanęło. Nie raz obiektywne spojrzenie tej drugiej rzuciło nowe światło na analizowany problem. Wierzymy głęboko, że co dwie głowy to nie jedna – i dzięki temu nasze porady są pełniejsze!

Nasza filozofia

Naszych porad nie opieramy na jednej metodzie zasypiania czy standardowym rytmie dnia, ponieważ nasze rozwiązania są dopasowane do Waszego dziecka. Wierzymy, że każdy Maluch jest inny, a każda Rodzina ma swoją filozofię wychowawczą. Dzięki temu każda nasza porada jest wyjątkowa i dopasowana do Waszego Malucha.

Nie wierzymy, że „kontrolowane wypłakiwanie się dziecka” i „zostawianie go samego, żeby się wypłakało” jest najszybszym lub najbardziej skutecznym rozwiązaniem, które nauczy Malucha zasypiać.

Pomagamy i wzbudzamy zaufanie znanych!

Znane marki coraz częściej wybierają nas na swoich Ekspertów ds. Snu Dzieci. Zarówno firma Rossmann SDP sp. z o.o. jak i marka Pampers powierzyły nam zadanie propagowania zdrowych nawyków związanych ze snem Maluszków. Nasze porady można przeczytać na stronach Pampers.pl w sekcji snu noworodków i dzieci. Serdecznie zapraszamy do lektury! Wcześniej pisałyśmy również artykuły dla Rossmann.pl i portalu ROSSnę!