Jaka forma współpracy jest dla mnie najlepsza?

Pakiety Współpracy Indywidualnej

Nasza najbardziej popularna usługa dla rodziców dzieci, które posiadają problemy ze snem. Ceny Pakietów współpracy indywidualnej wahają się od 499 do 999zł. Każdy Pakiet składa się z rozmowy na temat dziecka, stworzonego dla Was Planu Działania, rozmowy omawiającej ten Plan oraz oferuje wsparcie w trakcie jego wdrażania. Pakiety różnią się między sobą przede wszystkim rodzajem i formą oferowanego w trakcie wdrażania wsparcia.

Kurs wideo Better Sleep

Kurs wideo, dostępny od ręki na naszej platformie to ponad dwie godziny materiału wideo, podzielonego na pomocne rozdziały, który poszerzy Waszą wiedzę o śnie dziecka w wieku pomiędzy 4 a 24 miesiącem życia. Cena kursu to 179zł. Kurs nie zawiera instrukcji, jak nauczyć Malucha samodzielnie zasypiać, ale powinien wyposażyć Cię w szeroką wiedzę na temat higieny i biologii snu Twojego dziecka. Jeśli chcesz nauczyć Malucha zasypiać samodzielnie, zapraszamy do współpracy indywidualnej.

Kurs wideo New Baby

Jeśli jesteś w ciąży lub masz maluszka w wieku do 17 tygodni, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Skorzystaj z Kursu New Baby w cenie 179zł , żeby poszerzyć swoją wiedzę na temat snu i opieki nad noworodkiem albo zakup konsultację indywidualną w pakiecie z Kursem New Baby {hiperlink}, jeśli Twój Maluch potrzebujesz spersonalizowanej porady.

E-booki

Mamy bogata ofertę e-booków, dzięki którym możesz poszerzyć swoją wiedzę na temat snu Twojego Maluszka. Zajrzyj i skorzystaj z naszej bogatej oferty e-booków w bardzo atrakcyjnych cenach od 10 do 25zł.

Oferta dla klientów powracających

Jeśli korzystałeś kiedyś z naszych konsultacji indywidualnych, a teraz potrzebujesz dodatkowego wsparcia, bo przechodzicie regres snu, Wasz Maluch potrzebuje nowego Planu Dnia, nie wiecie dlaczego jego sen się popsuł, a może po prostu nigdy nie wdrożyliście naszego Planu, bo nie było okazji, a teraz jesteście na to gotowi, zajrzyjcie tutaj i znajdźcie dopasowana pod siebie ofertę.