COMFORT

pakiet

WRÓĆ DO PAKIETÓW

Dla kogo?

Rodzice dzieci od 4 miesięcy do 6 lat

Pakiet COMFORT rekomendujemy rodzinom z typowymi wyzwaniami ze snem Maluchów i ceniących sobie wygodny kontakt w trakcie współpracy. W czasie 2 tygodni wdrażania Planu zwykle jesteśmy w stanie zaadresować większość waszych wyzwań ze snem. Istnieje także możliwość przedłużenia wsparcia o kolejny tydzień w razie potrzeby. Zawiera w sobie dopasowany do potrzeb dziecka Plan Działania, czyli pełną diagnozę problemów ze snem Malucha oraz kompleksowy opis, jak je rozwiązać. Dodatkowo na czas wdrażania Planu umożliwia 2 tygodnie nielimitowanego wsparcia w postaci rozmów telefonicznych i wiadomości tekstowych z konsultantką (poza weekendami). Jest to Pakiet, który sprawdzi się u większości dzieci niezależnie od ich temperamentu oraz potrzeb snu, ponieważ pozwala na znalezienie dopasowanego rozwiązania dla dziecka.

Forma

· Analiza Profilu Maluszka – obowiązkowe wypełnienie Profilu przed rozpoczęciem współpracy
· Wideorozmowa w celu poznania potrzeb rodziny w standardowych godzinach pracy wg dostępności (spotkanie u klienta na terenie Warszawy lub Łodzi za dopłatą wg cennika)
· Plan Działania od SleepConcept dopasowany do potrzeb dziecka w ciągu 3 dni roboczych
· Rozmowa telefoniczna omawiająca Plan Działania: czas trwania według potrzeb
· Czas na omówienie i rozpoczęcie wdrażania Planu: 2 tygodnie od otrzymania
· 2 tygodnie nielimitowanego kontaktu z konsultantką w postaci rozmów telefonicznych oraz SMS, obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
· Możliwość wysłania 4x maila z dodatkowymi pytaniami w tym okresie
· Opcja przedłużenia wsparcia o dodatkowy tydzień – koszt 150zł
· Analiza postępów na podstawie danych od rodziców z dzienniczka snu w formie aplikacji Baby Connect (aplikacja bezpłatna na czas współpracy ze SleepConcept)

Sleep Concept Voucher

SPREZENTUJ SŁODKI SEN MALUSZKOWI!

Dowiedz się więcej