BASIC

pakiet

WRÓĆ DO PAKIETÓW

Dla kogo?

Rodzice dzieci od 4 miesięcy do 6 lat

Pakiet BASIC jest naszą podstawowym pakietem dla każdego, ponieważ w czasie 2 tygodni wsparcia SMS, jesteśmy zwykle w stanie rozwiązać dużą część Waszych wyzwań ze snem. Zawiera w sobie dopasowany do potrzeb dziecka Plan Działania, czyli pełną diagnozę problemów ze snem Malucha oraz kompleksowy opis, jak je rozwiązać. Dodatkowo na czas wdrażania Planu oferuje 2 tygodnie ciągłego wsparcia SMS od konsultantki (poza weekendami). Jest to Pakiet, który sprawdzi się u dzieci z nieskomplikowanymi problemami ze snem i w dużej mierze stawia na pewność siebie oraz samodzielność rodziców.

Forma

· Analiza Profilu Maluszka – obowiązkowe wypełnienie Profilu przed rozpoczęciem współpracy
· Wideorozmowa w celu poznania potrzeb rodziny w standardowych godzinach pracy wg dostępności (spotkanie u klienta na terenie Warszawy lub Łodzi za dopłatą wg cennika)
· Plan Działania od SleepConcept dopasowany do potrzeb dziecka w ciągu 3 dni roboczych
· Rozmowa telefoniczna omawiająca Plan Działania: czas trwania według potrzeb
· Czas na omówienie i rozpoczęcie wdrażania Planu: 2 tygodnie od otrzymania
· 2 tygodnie nielimitowanego kontaktu z konsultantką w postaci SMS, obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
· Możliwość wysłania 2x maila z dodatkowymi pytaniami w tym okresie
· Opcja dokupienia dodatkowego maila z pytaniami – 59zł
· Analiza postępów na podstawie danych od rodziców z dzienniczka snu w formie aplikacji Baby Connect (aplikacja bezpłatna na czas współpracy ze SleepConcept)

Sleep Concept Voucher

SPREZENTUJ SŁODKI SEN MALUSZKOWI!

Dowiedz się więcej