PAKIET DELUXE

 • Opis

  799 zł

  Ten pakiet zawiera w sobie wszystko to, co Pakiet Premium, ale ze względu na złożoność rozwiązywanych problemów znacząco różni się długość i sposoby kontaktu z nami po konsultacji. To aż 30 dni wsparcia w formie nie tylko SMSowej, ale także telefonicznej, mailowej czy przez Skype w wydłużonych godzinach: 8-22!

  PAKIET ZAWIERA:

  SPOTKANIE LUB ROZMOWĘ PRZEZ SKYPE
  Podczas takiej rozmowy będziemy chciały poznać Was jak najlepiej. Stworzymy wspólnie Profil Maluszka, który pomoże nam dobrać najlepszą metodę rozwiązania Waszych problemów ze snem, uwzględniającą temperament Waszego dziecka, jego zwyczaje oraz Waszą filozofię rodzicielską.
  “USZYTY NA MIARĘ” PLAN DZIAŁANIA
  To schemat działania, który pomoże Wam rozwiązać problemy, z którymi się obecnie borykacie. “Uszyty na miarę” Plan Działania zawiera w sobie zarówno rekomendowane metody nauki samodzielnego zasypiania, jak i dokładną instrukcję postępowania. Dostarczymy Wam go w ciągu 1-2 dni od konsultacji mailem, a następnie zadzwonimy upewnić się, że jest on dla Was jasny i zrozumiały.
  PROPONOWANY RAMOWY PLAN DNIA
  Dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy bardzo potrzebują powtarzalnego porządku w ciągu dnia. Żeby czuły się bezpiecznie, powinny wiedzieć co następuje po sobie, a ich drzemki i posiłki powinny odbywać się o podobnych porach. W zależności od wieku Waszego Maluszka, jego temperamentu oraz potrzeb snu, stworzymy dla Was Proponowany Ramowy Plan Dnia, dzięki któremu będzie Wam dużo łatwiej zinterpretować zachowania Waszego Maluszka i odpowiedzieć na jego potrzeby.


  DLA KOGO?

  – Rodzice, których Maluchy, mają skomplikowane problemy ze snem
  – Rodzice bliźniąt
  – Rodzice, którzy mają problemy ze snem u więcej niż jednego dziecka w domu

   


  Czas trwania konsultacji: 2 h – 3 h

  Wsparcie w trakcie wdrażania Planu przez kontakt SMS: nieograniczona ilość 30 dni pon-ndz w godz. 8:00-22:00

  Wsparcie w trakcie wdrażania Planu przez Skype/telefon/mail: nieograniczona ilość 30 dni pon-ndz 8:00-22:00

  Czas na rozpoczęcie wsparcia po otrzymaniu “Uszytego na miarę” Planu Działania: 30 dni

WSZYSTKIE PAKIETY